Koncert Legend Pod Złotą Pipą - Oficjalna strona zespołu Old Metropolitan Band.
✨ Koncert legend – ✨ Z okazji 57-lecia działalności zespołu Old Metropolitan Band zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen klasy, jazzu i niepowtarzalnej atmosfery Old Metropolitan Band, najstarszy krakowski zespół jazzowy, zabierze Państwa w ponadczasową podróż przez świat klasycznego jazzu. Rytmiczne brzmienia, pełne pasji improwizacje oraz wyjątkowy wokal stworzą idealne tło do celebracji tego wyjątkowego dnia. Wieczór dopełni wykwintna, trzydaniowa kolacja, serwowana w eleganckiej i nastrojowej przestrzeni naszej restauracji – stworzonej z myślą o świętowaniu, relaksie i przyjemności. Spędź ten wieczór w szczególny sposób – celebrując w otoczeniu pięknych dźwięków, wyśmienitej kuchni i ciepłej atmosfery. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania! ąą: Elżbieta Kulpa (wokal) Adam Góralczyk (puzon, skrzypce) Wiktor Kierzkowski (perkusja) Andrzej Michalski „Misiu” (piano) Ryszard Kwaśniewski „Kajo” (klarnet, saksofon sopranowy, skrzypce) Robert Korzeniak (gitara basowa)